
91 ₴
77,35 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Материал | Картон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вес (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид игрушки | Пазли |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 3 років |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 10 |
| Категория товара | Пазли |
| Количество деталей | 100 |
| Кількість деталей (шт.) | 100 |
| Количество предметов в наборе | 100 |
| Материалы | картон |
| Размер | 17,8*22,9 см |
| Размеры | 17,8*22,9 см |
| Размеры упаковки | 10х10х4 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пазли |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |