
164 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пакет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 300 |
| Вес (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 25 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Количество деталей | 36 |
| Кількість деталей (шт.) | 36 |
| Количество предметов в наборе | 36 |
| Размер | 25х17х5 см |
| Размеры упаковки | 25х17х5 см |
| Состояние | Новое |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Набори для ліплення |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |