
164 ₴
139,40 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Вид товара | Блокнот |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 330 |
| Вес (кг) | 0,33 |
| Вага в упаковці, кг | 0,33 |
| Вага, г | 330 |
| Вес | 0,33 кг |
| Вид игрушки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 3 років |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 22 |
| Категория товара | Різне |
| Комплект поставки | блокнот, коробка з дзеркалом |
| Комплектация | блокнот, коробка з дзеркалом |
| Материал | папір, картон |
| Материалы | папір, картон |
| Размер | 22х20х5 см |
| Размеры упаковки | 22х20х5 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | 0,33 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |