
110 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Вид товара | Блокнот |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вес (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 3 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 21 |
| Категория товара | Різне |
| Комплект поставки | блокнот, ручка |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбинированный |
| Размер | 21х21х3 см |
| Размеры упаковки | 21х21х3 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |