
101 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 160 |
| Вес (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вес | 0,16 кг |
| Вид игрушки | Книги |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Возраст | від 10 років |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Высота (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Детский возраст | від 10 років |
| Длина (см) | 14 |
| Категория товара | Дитячі книги для читання |
| Материал | Бумага |
| Материалы | бумага |
| Размер | 14х20х2 см |
| Размеры упаковки | 14х20х2 см |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Книги |
| Цвет | 0,16 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Язык | Украинский |