
109 ₴
92,65 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 0 |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 220 |
| Вес (кг) | 0,22 |
| Вага в упаковці, кг | 0,22 |
| Вага, г | 220 |
| Вес | 0,22 кг |
| Вид игрушки | Книги |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 0 |
| Высота (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Детский возраст | від 0 |
| Длина (см) | 12 |
| Категория товара | Дитячі книги для читання |
| Материал | картон, бумага |
| Материалы | картон, бумага |
| Размер | 12х12х3 см |
| Размеры упаковки | 12х12х3 см |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Книги |
| Цвет | 0,22 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |
| Язык | Русский |