
102 ₴
86,70 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Книжковий хмарочос |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вес (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид игрушки | Розмальовки |
| Висота в упаковці (см) | 0,5 |
| Возраст | від 18 місяців |
| Возрастная группа | від 18 місяців |
| Высота (см) | 0,5 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Детский возраст | від 18 місяців |
| Длина (см) | 24 |
| Категория товара | Дитячі книги для читання |
| Материал | Бумага |
| Материалы | Папір |
| Размер | 24х34х0,5 см |
| Размеры упаковки | 24х34х0,5 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Казки |
| Тип | Розмальовки |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 34 |
| Ширина в упаковці (см) | 34 |
| Язык | українська |