
65 ₴
55,25 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Материал | Бумага |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 120 |
| Вес (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид игрушки | Книги |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | з 18 років |
| Возрастная группа | з 18 років |
| Высота (см) | 15 |
| Глибина в упаковці (см) | 1 |
| Детский возраст | з 18 років |
| Длина (см) | 1 |
| Категория товара | Дитячі книги для читання |
| Материалы | Папір |
| Размер | 15х1х16 см |
| Размеры упаковки | 15х1х16 см |
| Состояние | Новое |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Книги |
| Цвет | 0,12 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Язык | Русский |