![Angry Birds. Space.Космические герои. Книга постеров[917154] 046283, фото 1](https://images.prom.ua/6105538058_angry-birds-spacekosmicheskie.jpg)
82 ₴
69,70 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вес (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид игрушки | Книги |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Возраст | від 6 років |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Детский возраст | від 6 років |
| Длина (см) | 27 |
| Категория товара | Дитячі книги для читання |
| Материал | Бумага |
| Материалы | Папір |
| Размер | 27х33х1 см |
| Размеры упаковки | 27х33х1 см |
| Тип | Книги |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 33 |
| Ширина в упаковці (см) | 33 |
| Язык | Русский |