
173 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 250 |
| Вес (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Возраст | від 3 років |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 22 |
| Категория товара | Дитячі книги для читання |
| Материал | Бумага |
| Материалы | бумага |
| Размер | 22х29х1 см |
| Размеры упаковки | 22х29х1 см |
| Тематика | Навчальні |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Язык | англійська, українська, російська |