
80 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 120 |
| Вес (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид игрушки | Книги |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Возраст | від 6 років |
| Высота (см) | 18 |
| Глибина в упаковці (см) | 0,5 |
| Детский возраст | від 6 років |
| Длина (см) | 0,5 |
| Категория товара | Навчання |
| Материал | папір, картон |
| Материалы | папір, картон |
| Размер | 18х0,5х23 см |
| Размеры упаковки | 18х0,5х23 см |
| Тип | Книги |
| Цвет | 0,12 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Язык | українська |