
39 ₴
33,15 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 25 |
| Вес (кг) | 0,025 |
| Вага в упаковці, кг | 0,025 |
| Вага, г | 25 |
| Вес | 0,025 кг |
| Вид игрушки | Свічки |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Высота (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Длина (см) | 7 |
| Категория товара | Для свята |
| Материал | Парафин |
| Материалы | парафін |
| Размер | 7х17х1 см |
| Размеры упаковки | 7х17х1 см |
| Состояние | Новое |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Свічки |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | 0,025 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |