
357 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.7 |
| Вага, г | 1700 |
| Вес | 1,7 кг |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Возраст | від 14 років |
| Глибина в упаковці (см) | 31 |
| Категория товара | Набори для плавання |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Размер | 31х27х8 см |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Матрас |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | 1.7 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |