

491 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.6 |
| Вага, г | 1600 |
| Вес | 1,6 кг |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 14 років |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Категория товара | Набори для плавання |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Размер | 24х23х10 см |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Матрас |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | 1.6 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |