


911 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.9 |
| Вага, г | 1900 |
| Вес | 1,9 кг |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 3 років |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Категория товара | Набори для плавання |
| Максимальная нагрузка | 40 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Пол | Для всіх |
| Размер | 27х25х11 см |
| Страна регистрации | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Надувний пліт |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | 1.9 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |