

171 ₴
145,35 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 500 |
| Вес (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вид игрушки | Човен |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 3 років |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 20 |
| Категория товара | Набори для плавання |
| Материал | полімерні матеріали |
| Материалы | полімерні матеріали |
| Размер | 120*80 см |
| Размеры | 120*80 см |
| Размеры упаковки | 20х30х4 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Лодка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |