
198 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | A-Toys |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не входять в комплект) |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Размер | 14х45х5 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Тематика | Музичне |
| Тип | Вітряк |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | 0.1 |
| Ширина в упаковці (см) | 45 |