
351 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 900 |
| Вес (кг) | 0,9 |
| Вага в упаковці, кг | 0,9 |
| Вага, г | 900 |
| Вес | 0,9 кг |
| Вид игрушки | Дартс |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Возраст | від 6 років |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 39 |
| Детский возраст | від 6 років |
| Длина (см) | 39 |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Комплект поставки | мішень двустор-1шт, дротики-6шт |
| Комплектация | мішень двустор-1шт, дротики-6шт |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбінований |
| Размер | 39х45х2 см |
| Размеры упаковки | 39х45х2 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Дартс |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | 0,9 |
| Ширина (см) | 45 |
| Ширина в упаковці (см) | 45 |