
117 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вес (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 15 |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Комплект поставки | ключка-1шт, м'яч-2шт |
| Комплектация | ключка-1шт, м'яч-2шт |
| Материалы | комбінований |
| Размер | 15х57х5 см |
| Размеры упаковки | 15х57х5 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Гольф |
| Упаковка | кульок |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 57 |
| Ширина в упаковці (см) | 57 |