
219 ₴
186,15 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 400 |
| Вес (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид игрушки | Насос |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 3 років |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 29 см |
| Высота (см) | 11 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 11 |
| Категория товара | Насоси та ремкомплекти |
| Материал | полимерні матеріали |
| Материалы | полимерні матеріали |
| Размер | 11х31х11 см |
| Размеры упаковки | 11х31х11 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Аксесуари |
| Тип | Насос |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 31 |
| Ширина в упаковці (см) | 31 |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |