
233 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 600 |
| Вес (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид игрушки | Мильні бульбашки |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 15 |
| Категория товара | Мильні бульбашки |
| Комплект поставки | флакон з мильн.розчином (450мл), палиця з мотузкою |
| Комплектация | флакон з мильн.розчином (450мл), палиця з мотузкою |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Пол ребенка | Для всіх |
| Размер | 15х42х12 см |
| Размеры упаковки | 15х42х12 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 42 |
| Ширина в упаковці (см) | 42 |