
320 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Оригинал |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота | 33 см |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Категория товара | Герої з мультфільмів |
| Размер | 30х15х10 см |
| Страна регистрации | Китай |
| Тип | Свинка |
| Цвет | 0.25 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |