
293 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A-Toys |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота | 25 см |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Звукoвыe эффeкты | Нет |
| Категория товара | Звірі |
| Материал | Комбинированный |
| Размер | 25х15х15 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | 0.2 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |