



270 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Brushme |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Цветы |
| Ориентация | Вертикальная |
| Уровень сложности | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.95 |
| Вес | 950.0 г |
| Вид | Картина за номерами |
| Возраст | От 7-ми лет |
| Возрастная группа | От 7 лет |
| Габарити: висота | 1 |
| Габарити: довжина | 40 |
| Габарити: ширина | 50 |
| Габариты: высота | 1 |
| Габариты: длина | 40 |
| Габариты: ширина | 50 |
| Гарантия | 14 дней |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 50.0 см |
| Категория товара | Картины по номерам |
| Комплект поставки | Холст, краски, кисти |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Комбинированный |
| Пол | Унисекс |
| Размер | 40х50 см |
| Складність картини | 1 Зірка (Легкий) |
| Состояние | нове |
| Тематика | Букеты |
| Цвет | Разноцветный |
| Ширина | 40.0 см |