
200 ₴
170 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Оригинал |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вес (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид игрушки | Продукти |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Возраст | від 18 місяців |
| Возрастная группа | від 18 місяців |
| Высота (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Детский возраст | від 18 місяців |
| Длина (см) | 15 |
| Категория товара | Магазин і продукти |
| Материалы | пластик |
| Размер | 15х22х8 см |
| Размеры упаковки | 15х22х8 см |
| Тематика | Магазин |
| Тип | Продукти |
| Упаковка | Полиэтилен |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |