
202 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Оригинал |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 9 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2шт*1,5V LR41 (в комплекте) |
| Категория товара | Лизуни та приколи |
| Комплект поставки | контейнер со слаймом (140гр), мячик |
| Материал | Комбинированный |
| Размер | 9х8х20 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Тип | Лизуни |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | 0.2 |
| Ширина в упаковці (см) | 8 |