
64 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.03 |
| Вага, г | 30 |
| Вес | 0,03 кг |
| Висота в упаковці (см) | 0.2 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Категория товара | Наклейки |
| Комплект поставки | 4 листа (14,8*10,5 см) с тату |
| Материал | Комбинированный |
| Размер | 20х11х0,2 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Тематика | Развлекательные |
| Упаковка | кульок |
| Цвет | 0.03 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |