
88 ₴
74,80 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лейка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 50 |
| Вес (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид игрушки | Лійка |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 1 року |
| Возрастная группа | від 12 місяців |
| Высота (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Детский возраст | від 12 місяців |
| Длина (см) | 20 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Материалы | пластик |
| Размер | 20х15х10 см |
| Размеры упаковки | 20х15х10 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |