
249 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | A-Toys |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*ААА 1,5V (не входят в комплект) |
| Категория товара | Перші ігри для малюків |
| Размер | 11х14х11 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Тематика | Музичне |
| Цвет | 0.2 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Элемент питания | батарейка |
| Основные | |
| Материал | Комбинированный |