
131 ₴
111,35 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Автомат |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вес (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид | Автомати |
| Вид игрушки | Автомат |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 48 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 48 |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбинированный |
| Пол | Мальчик |
| Пол ребенка | Хлопчик |
| Размер | 48х16х3 см |
| Размеры упаковки | 48х16х3 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Трещітка |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |