
370 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 330 |
| Вес (кг) | 0,33 |
| Вага в упаковці, кг | 0,33 |
| Вага, г | 330 |
| Вес | 0,33 кг |
| Вид іграшки | Рюкзак |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 5 років |
| Высота (см) | 10 |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Глибина в упаковці (см) | 33 |
| Детский возраст | від 5 років |
| Длина (см) | 33 |
| Категория товара | Дитячі аксесуари |
| Материал | текстильні та полімерні матеріали |
| Материалы | текстильні та полімерні матеріали |
| Размер | 33х43х10 см |
| Размеры упаковки | 33х43х10 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Цвет | 0,33 |
| Ширина (см) | 43 |
| Ширина в упаковці (см) | 43 |