
172 ₴
146,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 120 |
| Вес (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид игрушки | Шкатулки |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Возраст | від 3 років |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 9 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 9 |
| Категория товара | Дитячі аксесуари |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбінований |
| Размер | 9х9х12 см |
| Размеры упаковки | 9х9х12 см |
| Тип | Шкатулки |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | 0,12 |
| Ширина (см) | 9 |
| Ширина в упаковці (см) | 9 |