
192 ₴
163,20 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Оригинал |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вес (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид игрушки | Гравюри |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Возраст | від 6 років |
| Высота (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Детский возраст | від 6 років |
| Длина (см) | 15 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Размер | 15х25х1 см |
| Размеры упаковки | 15х25х1 см |
| Тип | Гравюри |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |