
240 ₴
204 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 60 |
| Вес (кг) | 0,06 |
| Вага в упаковці, кг | 0,06 |
| Вага, г | 60 |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид игрушки | М'яч |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 1 року |
| Возрастная группа | від 12 місяців |
| Высота (см) | 15 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Детский возраст | від 12 місяців |
| Длина (см) | 15 |
| Категория товара | М'ячі |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 6 |
| Пол | Для всіх |
| Пол ребенка | Для всіх |
| Размер | 15*15*15 см |
| Размеры | 15*15*15 см |
| Размеры упаковки | 15х15х15 см |
| Тип | М'яч |
| Цвет | 0,06 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |