
1 214 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | iTrike |
| Цвет | Черный |
| Количество колес | 3 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Батьківська ручка | немає |
| Вес | 2.0 кг |
| Вага товару | 5.1 |
| Вес товара | 5.1 |
| Вид | Бодиарт |
| Вид товара | 3-х колісний |
| Возраст | От 2-х лет |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Габарити: висота | 15 |
| Габарити: довжина | 60 |
| Габарити: ширина | 28 |
| Габариты: высота | 15 |
| Габариты: длина | 60 |
| Габариты: ширина | 28 |
| Гарантия | 14 дней |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 100.00 см |
| Количество колёс | 3 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество игроков | 1-4 |
| Максимальная нагрузка | 20 |
| Материал | Металл/пластик |
| Языки | Українська |
| Наименование разновидности | Черный |
| Найменування різновиду | Чорний |
| Пол | Унисекс |
| Назначение | Для всієї родини |
| Размер | 0 x 0 x 0 см |
| Родительская ручка | Нет |
| Ручне гальмо | немає |
| Ручной тормоз | Нет |
| Складная конструкция | Нет |
| Складний | немає |
| Складной | Нет |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Самокат |
| Толщина | 6.0 мм |
| Умови відправки | Відправка з Одеси протягом 1-3 робочих днів Новою поштою(по ТТН, створеній нашою системою). Зверніть увагу у індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна предоплата товару. |
| Упаковка | Коробка |
| Условия отправки | Отправка из Одессы в течение 1-3 рабочих дней Новой почтой по нашей ТТН. Обратите внимание в индивидуальном порядке может потребоваться частичная или полная предоплата товара. |
| Ширина | 61 см |