
185 ₴
157,25 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 110 |
| Вес (кг) | 0,11 |
| Вага в упаковці, кг | 0,11 |
| Вага, г | 110 |
| Вес | 0,11 кг |
| Вид игрушки | Ляльки |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 13 |
| Категория товара | Ляльки та аксесуари |
| Пол | Для девочек |
| Пол ребенка | Для дівчаток |
| Размер | 13х7х7 см |
| Размеры упаковки | 13х7х7 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Куклы |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | 0,11 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в упаковці (см) | 7 |