









215 ₴
182,75 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 180 |
| Вага (кг) | 0,18 |
| Вага в упаковці, кг | 0,18 |
| Вага, г | 180 |
| Вага | 0,18 кг |
| Вид | Набори для мозаїки творчості |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Вік | від 9 років |
| Вікова група | Від 9 років |
| Висота (см) | 1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 9 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категорія товару | Набори для рукоділля |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 18 |
| Комплект постачання | картина-схема, комплект страз, аплікатор, рамка, б |
| Комплектація | картина-схема, комплект страз, аплікатор, рамка, б |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 23х34х1 см |
| Розміри паковання | 23х34х1 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Колір | 0,18 |
| Ширина (см) | 34 |
| Ширина в пакованні (см) | 34 |
| Мова | українська |