
720 ₴
612 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Вікова група | Від 1 року |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.77 |
| Вага в упаковці, кг | 1.77 |
| Вага | 1,5 кг |
| Тип іграшки | Самоскид |
| Вік | від 1 року |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Звуковитий ефекти | Немає |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Розмір | 60х29х26 см |
| Розміри паковання | 60х29х26 см |
| Світлові ефекти | Немає |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Самоскид |