
132 ₴
112,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промтекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,2 кг |
| Тип іграшки | Набір для пісочниці |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відерко, сито, лопатка, грабельки та три пасочки |
| Комплектація | відерко, сито, лопатка, грабельки та три пасочки |
| Матеріали | пластмаса |
| Розмір | 20х20х22 см |
| Розміри паковання | 20х20х22 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Пісочниця |