
57 ₴
48,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промтекс |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вага | 0,05 кг |
| Тип іграшки | Пасочки |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категорія товару | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | пасочки-4шт |
| Комплектація | пасочки-4шт |
| Матеріали | пластмаса |
| Розмір | 15х15х5 см |
| Розміри паковання | 15х15х5 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Пасочки |
| Колір | 0,05 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в пакованні (см) | 15 |