
48 ₴
40,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промтекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,03 кг |
| Тип іграшки | Набір для пісочниці |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | лопатка-1шт, граблі-1шт |
| Комплектація | лопатка-1шт, граблі-1шт |
| Матеріали | пластмаса |
| Розмір | 21х8х5 см |
| Розміри паковання | 21х8х5 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Пісочниця |