
126 ₴
107,10 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промтекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вага | 0,2 кг |
| Тип іграшки | Набір для пісочниці |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Категорія товару | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відерко, сито, лопатка, грабельки, 2 пасочки |
| Комплектація | відерко, сито, лопатка, грабельки, 2 пасочки |
| Матеріал | Пластмаса |
| Матеріали | пластмаса |
| Розмір | 20х25х20 см |
| Розміри паковання | 20х25х20 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Колір | 0,2 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |