
148 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,04 кг |
| Тип іграшки | Трансформер |
| Вік | від 6 років |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Категорія товару | Роботи і трансформери |
| Матеріал | безпечний пластик |
| Матеріали | безпечний пластик |
| Виробник | Xintaiyuan Toys |
| Розмір | 13х2х16 см |
| Розміри паковання | 13х2х16 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Планшет |
| Мова | Англійська |