
116 ₴
98,60 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Жанр | Тварини |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,03 кг |
| Тип іграшки | Алмазний живопис |
| Вік | від 8 років |
| Вікова група | Від 8 років |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Категорія товару | Набори для рукоділля |
| Комплект постачання | полотно, стразі, ручка-стилус, лоток |
| Комплектація | полотно, стразі, ручка-стилус, лоток |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Орієнтація картини | Горизонтальна |
| Розмір | 10х15 см |
| Розміри | 10х15 см |
| Розміри паковання | 20х14х2 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Алмазний живопис |
| Упаковка | Пакет |