




441 ₴
374,85 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Вікова група | Від 10 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип іграшки | Розважальна |
| Вік | від 10 років |
| Дитячий вік | від 10 років |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | Ігрове поле - 1 шт., фішки - 4 шт., гральні кубики |
| Комплектація | Ігрове поле - 1 шт., фішки - 4 шт., гральні кубики |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Призначення | Для всієї родини |
| Розмір | 26х25х5 см |
| Розміри паковання | 26х25х5 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розважальна |
| Мова | українська |