


124 ₴
105,40 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,1 кг |
| Тип іграшки | Розвиваючі |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | 1+ |
| Комплект постачання | Картки – 54 шт., інструкція. |
| Комплектація | Картки – 54 шт., інструкція. |
| Кількість учасників | 1+ |
| Матеріал | картон |
| Матеріали | картон |
| Розмір | 18х12х6 см |
| Розміри паковання | 18х12х6 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Мова | українська |