
282 ₴
239,70 ₴
Лук зі стрілами на присосках — набір для активних ігор, що поєднує рухливість і захопливий процес влучання в ціль. Завдяки стрілам на присосках такий варіант підходить для розваг удома або в інших безпечних умовах, де важливі м’який контакт і зручність використання.
У комплекті передбачено лук та стріли на присосках, що робить гру зрозумілою та простою для початку. Присоски на кінцях стріл допомагають їм фіксуватися на гладких поверхнях, додаючи інтересу до процесу. Такий набір добре підходить для сюжетних ігор, тренування координації рухів, уважності та влучності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,3 кг |
| Тип іграшки | Лук |
| Вік | від 6 років |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Звуковитий ефекти | Немає |
| Категорія товару | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | лук, мішень, три стріли на присосках |
| Комплектація | лук, мішень, три стріли на присосках |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 69х23х4 см |
| Розміри паковання | 69х23х4 см |
| Світлові ефекти | Немає |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Спортивні |
| Упаковка | Планшет |