
120 ₴
102 ₴
Пружинка «Веселка» — яскрава іграшка від Yabba Dabba, яка привертає увагу кольоровим оформленням та простотою використання. Вона підходить для захопливих ігор удома або в дорозі, даруючи приємні емоції та динаміку руху. Завдяки формату пружинки іграшка цікаво рухається по поверхні та може стати приємним доповненням до дитячого дозвілля. Барвистий вигляд у стилі «Веселка» робить її помітною та привабливою для щоденних ігор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.08 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип іграшки | Веселка |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 6,5х6,5х10 см |
| Розміри паковання | 6,5х6,5х10 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Веселка |
| Упаковка | Сітка |