
373 ₴
317,05 ₴
Іграшковий вертоліт на батарейках стане помітним доповненням до дитячих розваг. Модель представлена у трьох кольорах, що дозволяє обрати варіант, який сподобається найбільше. Живлення від батарейок робить використання зручним, а сам формат іграшки у вигляді вертольота додає цікавості під час гри вдома або в подарунок.
Поєднання яскравого зовнішнього вигляду та простого принципу роботи робить цей варіант привабливим для щоденного використання. Завдяки наявності 3 кольорів іграшка виглядає різноманітно та може стати гарним вибором для дітей, яким подобається транспортна тематика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертоліт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,27 кг |
| Тип іграшки | Вертоліт |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| К-ть батарейок | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 25х14х10 см |
| Розміри паковання | 25х14х10 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Спецслужби |
| Тип елементів живлення | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | Коробка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*AG13 (в комплекті) |