
275 ₴
233,75 ₴
Іграшковий трейлер виконаний із металу, що надає конструкції більшої міцності та приємного відчуття ваги під час гри. Модель доповнена світловими та звуковими ефектами, завдяки яким ігровий процес стає більш захопливим та динамічним. Такий варіант добре підійде для сюжетних ігор із транспортом, де важливі реалістичні деталі та ефекти.
Поєднання металевого корпусу зі світлом і звуком робить іграшку помітною та цікавою для щоденного використання. Міцне виконання і функціональні ефекти створюють виразний образ транспорту та додають грі більше емоцій і вражень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,17 кг |
| Тип іграшки | Машинка |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звуковитий ефекти | є |
| К-ть батарейок | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Категорія товару | Колекційні машинки |
| Матеріали | комбіновані матеріали, метал |
| Розмір | 15х7х10 см |
| Розміри паковання | 15х7х10 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Машинка |
| Тип елементів живлення | 3шт*AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | Коробка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*AG13 (в комплекті) |